Sztalugi

artist, painter, easel-2578454.jpg

Sztalugi plenerowe

Sztaluga plenerowa 230 Amazon

Sztaluga powstała z drzewa bukowego zaimpregnowanego olejem. W czasie malowania zapewnia maksymalną wygodę, ponieważ posiada regulowaną nogę. Wymiary sztalugi po złożeniu to jedyne 85 cm. Wyposażona jest w  antypoślizgowe nakładki na nogi oraz skórzany pasek do ich blokowania.

Sztaluga plenerowa 260 Van Gogh

Sztaluga ta jest wyjątkowym modelem, który posiada skórzane szelki, drewnianą paletę oraz wewnętrzną tacę. Dodatkowo wyposażona jest w płótno z regulacją wysokości i przesuwany blok.

Sztaluga aluminiowa srebrna

Aluminiowa sztaluga swoje zastosowanie ma w różnego rodzaju pokazach oraz prezentacjach fotograficznych jak i malarskich. Podczas malowania obrazów można jej używać w plenerze i domu. Jej transport jest ułatwiony ze względu na jej niewielkie wymiary po złożeniu. Została wykonana z elementów plastikowych i aluminiowych, dlatego jest lekka. Jednak jest również wytrzymała, ponieważ tworzywa do jej wykonania są najwyższej jakości. Pokrowiec, który został do niej dołączony, ułatwia przenoszenie.

Sztalugi trójnogi

Sztaluga trójnoga 259 Washington

Sztaluga ta ma regulowany kąt naświetlania oraz półkę, która umożliwia zmianę wysokości przy pomocy zapadek metalowych w środkowej listwie. Listwa ta jest regulowana dodatkowo od przodu, co zapobiega złemu naświetleniu. Dzięki składanej podstawie i niewielkiej wadze możną ją przemieszczać w łatwy sposób.

Sztaluga trójnoga 258 New York

W środkowej listwie zostały zamontowane metalowe zapadki, dzięki którym można regulować wysokość kompaktowej sztalugi. Z łatwością może być przemieszczana; jej użytkowanie jest bardzo wygodne. Została stworzona z drewna bukowego, zaimpregnowanego olejem.

Sztaluga trójnoga 055 Isabel

Naturalne drewno sosnowe to materiał, z którego została wykonana. Regulacja wysokości uchwytu płótna znajduje się na dole.

Sztalugi studyjne

Sztaluga studyjna 246 Venice

Została stworzona z drewna bukowego impregnowanego olejem. Listwa zapadkowa pozwala na regulację wysokości. Dodatkową stabilność dają zawiasy fortepianowe, a wraz z listwą trzymającą podobrazie, która jest szersza niż zazwyczaj, sprawiają, że model ten jest bardzo popularny. Sztaluga ta jest przyjazna w użytkowaniu i bardzo stabilna.

Sztaluga studyjna 249 Monaco

Odpowiednia sztaluga do dużych i ciężkich prac, ponieważ jest masywna oraz mocnej budowy. Dodatkowo posiada półkę na materiały i narzędzia do pracy. Wyposażona w kółka jest mobilna. Dwie śruby służą do ich blokady.

Sztalugi stołowe

Sztaluga stołowa 016 Mallorca

Sztaluga stołowa, która jest największa. Środkowa listwa jest regulowana oraz podtrzymuje podobrazie. Idealnie sprawdzi się do niewielkich płócien. Do celów wystawienniczych i dekoracyjnych może być również stosowana. Drewno bukowe impregnowane to materiał, z którego została wykonana.

Sztaluga stołowa 014 Ibiza

Standardowa sztaluga jest bardzo wygodna w użytkowaniu, ponieważ utrzymuje stabilność. Przechowywanie ułatwia składana podstawa. Podtrzymująca podobrazie środkowa listwa jest regulowana. Doskonale sprawdzi się w celach wystawienniczych i dekoracyjnych. Stworzona została z impregnowanego bukowego drewna.

Sztaluga stołowa 014M Ariane

Gdy artysta maluje przy stole, używa sztalugi stołowej. Doskonałe do płócien o niewielkich rozmiarach. Zastosowanie ma również do celów dekoracyjnych jako stojak na kalendarze biurkowe czy zdjęcia.

Sztaluga stołowa Sicily

Malując przy stole, artysta posługuje się sztalugą stołową. Niewielka podobrazia są idealne do tej sztalugi. Za pomocą listwy z otworami lub nacięciami i drewnianego kołka na zawiasie odbywa się regulacja kąta pochylenia. Dają się do pracy w biurze, szkole, domu jako podpórka pod dokumenty, nuty, czy przepisy kuchenne.

Sztaluga stołowa Capri

Przeznaczona jest do płócien o niewielkich rozmiarach. Doskonała do celów dekoracyjnych jako stojak na fotografie oraz rekonstrukcje. Sztaluga ma możliwość ustawienia pod większym kątem, a tylny słupek został zabezpieczony łańcuszkiem. Zajmuje niewiele miejsca po złożeniu.

Sztalugi skrzynkowe

Sztaluga skrzynkowa 263 Rotterdam

Motel ten został specjalnie wyposażony w skórzany uchwyt, drewnianą paletę oraz metalową tacę wewnątrz skrzynki. Wysokość blokady podobrazia została wzbogacona o regulację wysokości. Charakteryzuje się praktyczną, zwartą i prostą konstrukcją. Uzyskana została z impregnowane olejem drewna bukowego.

Sztaluga skrzynkowa 262 Amsterdam

Sztaluga Amsterdam jest bardzo stabilna i praktyczna. Wielu twórców pokochało tę sztalugę, dzięki jej cechom. Została stworzona z drzewa bukowego impregnowanego olejem. Szuflada z przegródkami znajduje się w skrzyni. Regulowaną wysokość posiada blokada podobrazia.