Farby akwarelowe

Akwarela to technika laserowa, która polega na tym, aby podłoże, na którym powstaje obraz, prześwitywało przez warstwę farby.

balloons, party, art-2434982.jpg

Van Gogh

Farba Van Gogh posiada przejrzyste i mocne barwy. Wszystkie kolory charakteryzują się jednolitą lepkością. Nawet przy bardzo rozcieńczonych kolorach wykazują odporność na światło.

Ecoline

Farba akwarelowa Ecoline została zamknięta w kwadratowej, poręcznej butelce posiadającą szeroką szyjkę. Jest ona w formie płynnej, jako koncentrat farby wodnej (akwareli). Składają się one z 46 kolorów, które są przezroczyste i rozcieńczone w wodzie oraz 2 barwy nieprzezroczyste — złota i biała. Do kartonu, papieru kreślarskiego i wodnych farb mają wysoką przyczepność.

Renesans

Farba Renesans w kostkach powstała według tradycyjnych receptur, które są na bazie polskiego miodu akacjowego i gumy arabskiej. Wyselekcjonowane pigmenty używane są przy ich produkcji. Rozpuszczalność w wodzie to ich charakterystyczna cechą.

Karmański

Najstarszą manufakturą, która cieszy się popularnością w Polsce jest farba akwarelowa Karmański. Powstała w 1894 roku. Ich produkcja opiera się na tradycyjnych metodach, a do ich wytwarzania wykorzystywane są syntetyczne i naturalne oraz wyselekcjonowane pigmenty.