Farby tempery

painting, paint, palette-5017758.jpg

Aero

Farba Tempera Aero, która świetnie miesza się pomiędzy sobą, zapewnia bardzo dobre krycie. Nadają się do różnych powierzchni takich jak: drewno, płótno, tektura czy papier. Rozcieńczają się z wodą, a po wyschnięciu są zmywalne.

Gouache

Wysoką jakoś koloru posiada farba Gwasz Extra fine. Powstała z przeznaczeniem dla ilustratorów, projektantów oraz artystów. Bardzo silne kolory nadaje wysoka pigmentacja. W ciągu kilku minut wysycha. Barwy składają się z 65 słoiczków, a kolory są matowe.

Renesans

Farba Tempera Renesans jest rozcieńczalnia z wodą. Odpowiednia do użytku na płótnie, kartonie i papierze. Nie wykazują wodoodporności po wyschnięciu. Aby tworzyć nowe odcienie, wystarczy zmieszać je ze sobą. Dobry stopień krycia to ich charakterystyczna cecha. Zostały zamknięte w plastikowej tubie, która jest wygodna w użyciu oraz bezpieczna podczas przenoszenia.

Happy color

Farba Happy color stworzona jest do malowania na masie solnej, desce, tekturze, grubym papierze. Łatwo zmywa się ją z rąk, ponadto jest również wydajna i gęsta. Nie trzeba jej rozcieńczać z wodą, ponieważ jest już gotowa do użytku. Doskonała farba do szkolnej edukacji plastycznej — jest nietoksyczna, a dzieci powyżej 3 lat mogą jej używać (normy EN-71).

Karmański

Farba Karmański założona została w 1894 roku, co plasuje ją jako najstarszą tego typu manufakturą w Polsce. Ciesząca się dużą popularnością została zatwierdzona przez artystyczny świat. Wytwarzane tradycyjnymi metodami ze skrupulatnie dobranych syntetycznych i naturalnych pigmentów.